Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyc je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »

Internetový obchod www.kotle.eu a www.kotly.com.pl sprovozňuje firma PROSAT. Je to obchodní firmě, které název pohází od její první specializaci - soustav satelitní televizi. Firma existuje na trhu od roku 1984. Je to tak maloobchodník jak i velkoobchodník.


Firma PROSAT sprovoznuje inernetove obchody:

KOTLY.COMwww.kotly.com.pl  -  Kterým prodává kotle ústředního topení, solarne panely a cele soustavy, radiátory, bojlery, nahříváče vzduhu a veškeré příslušenství pro domácnost, firmy, úřady, fabriky, sklady atd. Je możne koupit kotle na tuhá pálivá takových výrobců jak PER-EKO, Termo-Tech, Ogniwo, Viadrus, Eko-Vimar Orlanski, Dakon, Galmet, Ling-Klimosz, Moderator, Stalmark а taky radiatory KORAD, Henrad a Regulus. www.kotly.com.pl - stranka v češtině.KOSIARKA.PL
www.kosiarka.pl
  -  Zahradnictvi – veškeré vybaveni pro zahradu od vyrobcu takovych jak VICTUS, Ole-Mac, BOSCH, Ikra, Castelgarden, Makita, Snapper, Tonino Lamborghini a jinych. www.sekackynatravu.eu - naše česká domena.
AGD-RTV.EU

www.agd-rtv.eu
  -  Levné bílé a černé zboží. V naší nabídce nahází se taký garážové vrata, kola, skútry a lampy nebe. Pokůd hledáš jíné nářadí něž to, které se nahazí na naší web. stráně nebo našel někde levnější, napíš nebo nám zavolej a budeme se snažít najít pro Tebe nejatraktivnější cenovoů nabídků.
 

PROSAT znamená důvěryhodné a odborné informace, a taký nákupy, za které nepřeplatíte.

Firma PROSAT nahází se na teritoriu okresů slezkeho a opolského. Ma dva místa maloobchodu a velkoobchodu.

Skládá se s týmu lidí, kteří svou vášeň pro práci realizují v pomocí zákazníkům. Děláme vše aby naše nabídka splniovala Vaše očekávaní. Jsme pro Vás s naší vědou a skušenosti.


Cookies i Polityka prywatności